Keď sa dcérka Veroniky Nízlovej a Matúša Kolárovského vypýtala na svet, mladému spevákovi strach nedovolil priznať sa k otcovstvu. Dnes sa Neou pýši všade, kde môže, a čas trávi aj s jej známou maminou.

Polovička speváckeho dua Twiins a o 15 rokov mladší umelec oficiálny vzťah nikdy nepriznali. Všetci tak ostali v šoku, keď na verejnosť vyplávala informácia, že otcom dcérky Veroniky Nízlovej je práve exotický herec zo seriálu Pán profesor.

Po napätých začiatkoch, kedy sa v médiách nerozoberalo nič iné než Matúšovo otcovstvo, sa veci utriasli. Spevák sa dokonca koncom minulého roka rozišiel s priateľkou a s Neou tak môže byť častejšie, než kým bol vo vzťahu. ,,Nejaké veci sa nedali… a konečne som mohol za ňou ísť a nemať tlak… Dávať ju na storky a byť s tým v pohode, jédanenky,“ priznal nedávno Matúš v podcaste Snami

Z Vebiných príspevkov na Instagrame, o ktoré sa pravidelne delí so sledovateľmi, je zrejmé, že s Yaelom trávi často čas i ona. Teraz však fanúšikov poriadne šokovala, keď zverejnila spoločné rodinné snímky s popisom: ,,Už navždy“

Krásnych obrázkov sa „chytila“ aj speváčka Ronie. ,,Vy ste zas spolu? Jeeee,“ tešila sa v komentároch. ,,To je názov pesničky, láska,“ uviedla ju do obrazu celebritná mamička. Tešíme sa teda na hudobnú novinku!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/veronikatwiins