Reality šou s vidieckym konceptom prilákala množstvo mladých ľudí, ktorí sa rozhodli do televízneho projektu prihlásiť s jasným cieľom – nabrať popularitu a zviditeľniť sa tak pred širokou verejnosťou v krátkom čase. Medzi túto skupinku ľudí rozhodne patrí i mladík z ôsmej série, ktorého meno vám zrejme vyčarí úsmev na tvári.

Roman zavítal na Farmu 8 po boku Aleny Lehotskej, keď sa z nich na pár dní stali banditi bez prístrešku, ohňa či postele. Po krátkej chvíli si však športovec získal pozornosť všetkých fanúšičiek, pretože sa už v tom čase skutočne mal čím pýšiť.

Po ukončení natáčania sa na Romanovej sociálnej sieti zišlo množstvo dievčat, ktoré jeho život sledujú dodnes. Adamko si dokonca častokrát spomína na časy natáčania pomocou príspevkov týkajúcich sa Farmy 8 či dokonca stretnutiami s bývalými súpermi.

Niektoré z jeho fotografií však doslova vyrážajú dych. Ex-farmár sa síce už v časoch svojej najväčšej slávy mohol chváliť vymakaným telom, avšak najnovšie sa z neho stal poriadne „napumpovaný“ svalnáč, o čom sa môžete presvedčiť na Romanových záberoch.

Z nenápadného Romana je poriadny fešák…

FOTO: Instagram/Roman Adamka, Facebook/Farma