Monika Bagárová žiari šťastím! Obľúbenej speváčke po temnejšom období, kedy si prechádzala rozchodom s Makhmudom Muradovom, vyšlo slnko nielen v pracovnej oblasti, ale aj tej súkromnej. SuperStaristka už nie je single!

Po vydaní CD s príznačným názvom Silnejší, ktorého predpredaj štartuje práve dnes (9. decembra), sa meno úspešnej českej krásky spája s ďalšou novinkou. Monika Bagárová je zadaná! A že nejde len o klebetu, potvrdila samotná hudobná hviezda.

Po tom, čo sa portál extra.cz dozvedel, že je speváčka po uši zamilovaná, pričom s jej novým priateľom sa pozná už aj rodina, hneď kontaktoval Moniku. A tá nič nepoprela, práve naopak. ,,To je v poriadku, nemám potrebu niečo tajiť. Ale ani sa nechcem vyjadrovať nejako zvlášť detailnejšie, chcem si nechať svoj súkromný život pre seba. Vyhovuje nám to takto. Jediné, čo k tomu poviem, je to, že sme zamilovaní a je nám krásne. Každý si to zaslúži,“ vyjadrila sa k svojmu čerstvému vzťahu.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Očarujúca mamička dva a polročnej Ruminky tvorí pár so snedým fešákom menom Leonard, ktorý o pár dní oslávi 32. narodeniny. Ide o neznámeho podnikateľa pochádzajúceho z Karlových Varov. 

Ako Monika dáva Leovi pusu, si môžete pozrieť — TU —

Zdroj: Extra.cz | Foto: Instagram/bagarovamonika, YouTube/SuperStar, Facebook/Leonard L.