Matej Zrebný patrí medzi najúspešnejších slovenských YouTuberov. Mladík z Bytče len nedávno avizoval pripravovanú novinku, následkom čoho uzrela svetlo sveta horúca foto z natáčania, kde sa objavil po boku známej krásky. Uf, čo na to jeho priateľka?

Čaká nás „niečo veľké“. Aspoň tak to sľubuje YouTuber Matej Zrebný z dvojice Zrebný&Frlajs, pričom prezradil aj to, že by sa malo jednať o ďalšiu hudobnú novinku z jeho produkcie.

Počas natáčania, ktoré malo podľa jeho slov trvať až tri dni, robila Maťovi spoločnosť i speváčka Veronika Adamičková, známa pod pseudonymom Ronie. Zdá sa teda, že sa bude jednať o duet, pričom výsledok ich spolupráce sme mohli vidieť už v roku 2017, kedy zverejnili song s názvom V pohode. Tentokrát sa však zrejme môžeme tešiť na poriadne horúce scény, keďže na prvých zverejnených záberoch dvojica nešetrí nežnými dotykmi.

Je len otázne, ako vníma prípravu videoklipu k hitu, nesúcemu názov Navždy spolu, Matejova aktuálna partnerka Erika Bugárová. Takéto fotky by rozhodne pohli žlčou nejednej priateľky, nehovoriac o komentároch fanúšikov, podľa ktorých by z nich bol dokonalý párik. Čo poviete?

Erika Bugárová na OTO-vi s partnerom Matejom Zrebným

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/MatejZrebný, RonieOfficial