Z rozprávkového páru sa minulý rok v septembri stala minulosť. Daniela Nízlová tak v Neapole zbalila kufre a odštartovala novú kapitolu opäť na Slovensku. A kým speváčka je stále single, Stanislav Lobotka sa už pýši novou priateľkou.

Stanislav Lobotka po rozchode s Danielou Nízlovou ostal žiť v Neapole, kde sa profesionálne venuje futbalu. Približne rok po tom, čo sa Twiinska odsťahovala, v prístavnom meste v južnom Taliansku spoznal športovec svoju novú lásku.

Začiatkom decembra sa do médií dostala informácia, že otecko takmer trojročnej dcérky Lindy randí s 2. vicemiss Miss Universe 2016 Kristínou Šulovou. Atraktívna brunetka v Neapole študuje a s 28-ročným Trenčanom má už zdieľať aj jednu domácnosť.

Teraz si dvojica spolu vyrazila do spoločnosti, a to pri príležitosti vianočného večierka futbalového tímu SSC Neapol. Pri „stromčeku“ sa zišlo celé mužstvo a realizačný tím, pričom futbalisti prevetrali aj polovičky. Výnimkou tak nemohol byť ani Stano, ktorý sa ukázal po boku svojej krásky z Banskej Bystrice.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Facebook/Peppe SSC, Miss Earth Crown, MISS EARTH FAN CLUB, Instagram/danielatwiins, stanleylobotka37