Petr Borkovec (18) len nedávno ohlásil návrat k speváčke Kataríne Knechtovej (37) po krátkej pauze, ktorú mala mať údajne na starosti jeho starostlivá adoptívna mama a speváčkina nádejná budúca svokrička. Ako sa však zdá, problémy vriace pod pokrievkou sú už nadobro zažehnané…

Žeby sa už konečne prestali ukrývať? Pred ohlásením rozchodu spolu dvojica zo Superstar strávila krásnych päť mesiacov, počas ktorých sa o nich síce tajne pošepkávalo, ale obaja sa otázke vzťahu urputne vyhýbali. Teda, aspoň verejne.

Knechtova Borkovec

Avšak po nedávnom príspevku bývalého superstaristu, v ktorom sa vyznal zo svojich citov k úspešnej umelkyni, sa zaľúbenci akoby utrhli z reťaze. Na rad prišli vyjadrenia o dieťati a najnovšie i záber z ich súkromnej „tulkačky“ v posteli. Na fotografii síce tváre známych holubičiek nevidíme, avšak našiel sa detail, ktorý ženu po Borkovcovom boku okamžite prezradil.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Na jednej z rúk totiž môžeme vidieť tetovanie vyjadrujúce slobodu, akým sa môže pochváliť i samotná Katarína. Viac záberov, kde je vidieť rovnakú atramentovú kresbu na jej koži, si môžete pozrieť na fotografiách nižšie.

Borkovec sa pochválil záberom rovno z postele
Knechtová má na ruke totožné tetovanie s tým, ktoré môžeme vidieť na Petrovej fotke
Knechtová má na ruke totožné tetovanie s tým, ktoré môžeme vidieť na Petrovej fotke

Zdroj: Instagram/Petr Borkovec | Foto: Instagram/Petr Borkovec, Katarína Knechtová