Hoci obľúbený raper na slovenskej hudobnej scéne pôsobí už roky, jeho popularita sa najmä v posledných týždňoch rapídne zvýšila. Z potetovaného sympaťáka sa totiž stal jeden z uznávaných koučov speváckej šou The Voice, pričom následne mu život zmenil aj príchod prvorodenej dcéry Nelky. Práve kvôli rozkošnému drobcovi si Kali neváhal sám zo seba parádne vystreliť.

Známy hudobník patrí medzi osobnosti, ktoré sú v rámci sociálnych sietí veľmi aktívne. Kali tak priaznivcov pravidelne zásobuje novinkami nielen z pracovnej, ale i zo súkromnej oblasti. Najnovšie príspevky hrdého otecka však naplno ovládla malá princezná, ktorá sa na slovenskom internete stala okamžite po príchode na svet asi najsledovanejších bábätkom.

kali

Fešný porotca šou The Voice ešte pred pôrodom neustále dokazoval, že pre blaho rodiny je ochotný obetovať čokoľvek. Pre dievčatko tak neváhal nakupovať veci či doplnky od výmyslu sveta a aj dnes, keď je už malá na svete, hrdý tato neprestáva prekvapovať.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Kali

Pred pár hodinami sa na oficiálnom profile hudobníka objavil príspevok, ktorý mnohých extrémne pobavil. Novopečený ocino malej Nelky sa totiž na malú chvíľku trošku do bábätka „prevtelil“ s cieľom všetkým ukázať, aké dokonalé pohodlie doma dcérke doprial.

„V tejto postieľke je malinkej najlepšie a kedže hovoria, že je celá po mne, tak som si ju vyskúšal, “ napísal raper k fotke, ktorá sa ihneď stala hitom –  pohľad na Kaliho v plienkach v tele novorodeniatka je pochopiteľne niečo, čo sa každý deň nevidí. Úsmevná snímka si  len v priebehu dvoch hodín vyslúžila už viac ako 22 tisíc lajkov a množstvo komentárov, ktoré neustále pribúdajú.

Kali

Zdroj/Foto: Instagram/dezertkalimusic