Od 24. decembra 2018, ako Jasmina Alagič a Patrik Vrbovský oznámili, že sa stanú rodičmi, všetci ich fanúšikovia sa tešili na moment, kedy sa dvojica pochváli fotografiou svojho prírastku. Žiaľ, do dnešného dňa sa tak nestalo, pokiaľ nerátame Sanelove fotky zozadu.

Manželia Vrbovskí neustále čelia otázkam, prečo synčekovu tvár pred verejnosťou skrývajú, pričom dotazy sa znásobujú pri obrázkoch, na ktorých sa kráska usmieva v spoločnosti iných detí. ,,Ak sa je čím chváliť, tak rozhodne napríklad tým, komu som teta, úžasným neterkám a dokonalému synovcovi,“ stojí pri jej nedávno zverejnenom zábere s nádherným dievčatkom, pripomínajúcim anjelika.

jasmina rytmus sanel

Ako sa dalo očakávať, okrem lichôtok sa pri snímke začali okamžite množiť reakcie, smerujúce k tomu, že Jasmina iné detičky na sieti publikuje, kým to svoje necháva ukryté pod rúškom tajomstva. ,,To je zvláštne. Svojho syna ukázať nechcete a iné fotky detí tam kľudne dávate,“ napísala istá dáma.

,,Nemám nič proti Jasmine, ale trošku čudné, že ostatné deti krásne ukazuje a Sanelovu tvár s Rytmusom zakrývajú opicou a smajlíkmi, zanechala ďalšia fanúšička. A hoci vopred upozornila, že nepatrí k moderátorkiným kritikom, ako sme sa následne dozvedeli, známou mamičkou bola zablokovaná, ako zrejme aj ďalšie osoby s podobnými komentármi. Tie už aktuálne pri spomínanej fotke nenájdete.

Prečo iné deti áno a svoje nie?

,,Prečo iné deti zverejňuješ a svoje nie,“ autorka tejto otázky sa u fanúšikov toľko žiadanej odpovede predsa len dočakala. ,,Ste zlatá, že sa pýtate na rozdiel od iných. Rada vysvetlím, každý rodič rozhoduje o svojom dieťati. Rodičia detí, ktoré zverejňujem, ich dávajú na svoj insta a súhlasia so zverejnením. My sme sa s našim Sanelom takto ešte nedohodli,“ uviedla Rytmusova manželka, ktorú nechápavé reakcie jej priaznivcov očividne nahnevali.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/jasmina_alagic