Uplynulá séria populárnej šou Česko Slovensko má Talent priniesla do nášho šoubiznisu niekoľko nových tvárí. Asi najvýraznejšími sa stali dvaja mladí finalisti – šikovná bubeníčka Nikoleta Šurinová a raper Gábor Bokor, známy pod prezývkou Boki. Práve fešný mladík najnovšie potešil ženské publikum uverejnením šťavnatej snímky.

Sympatický raper sa bezprostredne po prvom vystúpení v rámci kastingových kôl do talentovej súťaže stal jedným z najhorúcejších favoritov na víťazstvo. Napriek tomu, že vo veľkolepom finále ho s tesným náskokom porazila šikovná bubeníčka Nikoleta, rozbeh jeho kariéry dostal konečne zelenú.

Boki

Boki momentálne pracuje na novom albume s názvom Vamos, ktorý by mal obsahovať množstvo chytľavých hitov určených pre všetkých milovníkov hip-hopových rytmov. Napriek tomu, že bývalý jojkársky finalista má zrejme s nahrávaním songov plné ruky práce, dokáže si nájsť čas aj na spestrenie voľných chvíľ.

Hudobník tak odhodil zábrany i šaty a fanúšičkám zapózoval polonahý pred zrkadlom. Viaceré dievčatá pri pohľade na odhalené telo i svaly známeho fešáka neskrývali úprimnú radosť a Bokiho odmenili tisíckami lajkov či komentármi plnými pochvál s množstvom srdiečok.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Boki

Zdroj/Foto: Instagram/bokmajster