Fitness modelka Sarah Stage šokuje široku verejnosť, keď na svojej sociálnej sieti zverejňuje fotky dokonalej postavy, na ktorých by ste v živote neuhádli, že je v 7. mesiaci tehotenstva. Po spŕške kritiky a obviňovania sa Sarah bráni a posiela všetkým tento odkaz. 

Sarah Stage je 33-ročná fitness modelka z Los Angeles, ktorá pred dvomi rokmi priviedla na svet zdravého syna Jamesa. Už vtedy sa musela popasovať s obrovskou kritikou verejnosti, ktorá bola nasmerovaná práve na jej neviditeľné tehotenské bruško a obavy iných mamičiek, či sa dieťa narodí zdravé. Podobnej kritike čelí mladá Sarah opäť, keď sa na jej bruchu aj napriek 7. mesiacu rysujú namiesto poriadnej lopty jedine vyrysované štvorčeky. Sarah sa už na svojich kritikov a hejterov poriadne naštvala a všetkým odkazuje pod najnovším videom toto:

„Som v 7. mesiaci a cítim sa skvele. Naďalej sa venujem domácemu cvičeniu 2 až 3-krát týždenne a vypustila som akurát ľahy-sedy, keďže začínam tretí trimester. Naše telo je naozaj neskutočné a cítim sa požehnaná, že som schopná dať život ďalšiemu zdravému dieťatku v mojom bruchu. Vybrala som si pozitívne naladenie a reprezentujem každú, ktorá sa musela potýkať so šikanou, hejtermi a neprajníkmi. Verím, že vaše telo si povie, čo potrebuje, len treba počúvať a rovnako veriť svojim inštinktom,“ vysvetľuje mladá mamička. Aj keď sa pod jej komentárom zbierajú väčšinou pozitívne a povzbudzujúce ohlasy, zrejme sa kritikov tak ľahko nezbaví.

Sarah v 6. mesiaci s dokonale plochým bruškom

Zdroj | Foto: Instagram