Sympatická, energická a talentovaná. To je Adela Kvitová, ktorá sa prebojovala medzi TOP 8 súťažiacich Superstar. Zo začiatku nenápadná brunetka neraz dokázala, že rozpútať šou na pódiu jej nerobí žiaden problém, tentokrát to však podľa väčšiny divákov poriadne prestrelila.

Stalo sa tak počas prvého finále speváckej šou, kedy naživo prespievala hit od Lady Gaga s názvom Edge of Glory. Vyzývavý kostým a výstredná choreografia s profesionálnymi tanečníkmi pobúrila veľkú časť publika, ktorých reakcie zaplavili celý internet.

A na toto sa pozerajú deti. Aspoň nastavte sledovanosť od 15 rokov, keď tí ľudia sú viac nahí ako oblečení. A tie pohyby pripomínajú niečo iné, no tanec to nie je. Som zhrozená?,“ prehovorila jedna z diváčok, pričom ďalší sa pridávajú: „Super show, ale pre dospelých, nie pre malé deti, ktoré boli pod pódiom a aj v hľadisku??.“

Prudký nárast negatívnej kritiky prilákal veľké množstvo Slovákov, ktorých kontroverzné vystúpenie rozdelilo doslova na dva tábory. Zatiaľ, čo jedna časť osočuje mladú speváčku, ostatní v tom majú jasno: „Podpísali zmluvu, tak musia robiť čo im povedia. Nepáči sa mi postoj, ktorý zaujala produkcia, že vykreslia mladé slečny ako polonahé se*ice.

K celej situácií sa vyjadrila aj samotná finalistka, ktorá sa rozhodla napriek všetkému poďakovať svojim fanúšikom: „Tak tohle jsem si naprosto užila!?výborní tanečníci a kapela božská! Děkuji vám všem za hlasy! Jste neskuteční❤❤❤❤ PS:Show na stagi nevypovídá o člověku?.“ 

Vystúpenie Adely Kvitovej, ktoré vyvolalo rozruch

Foto: Instagram, YouTube l Video: YouTube