Dvanásta séria reality šou Farma prišla do definitívneho záveru, no mnohí fanúšikovia sa o osudy svojich obľúbených hráčov i naďalej zaujímajú. Práve z toho dôvodu vstúpila televízia Markíza do projektu s názvom Život po Farme, kde sa môžeme o súkromí jednotlivých exfarmárov dozvedieť niečo viac. Traja finalisti sa ochotne podelili o archívne zábery z čias, kedy sa o ich účasti v televíznej súťaži ešte ani nechyrovalo.

V poradí dvanástym víťazom markizáckej hry o rozprávkové finančné obohatenie sa stala bývalá Misska Xénia Gregušová, ktorej sa po zdĺhavom boji podarilo poraziť dvojicu kamarátov Henricha Kuľka a Lukáša Stanislava.

farma

Trojica spolu udržiava priateľské vzťahy aj po skončení natáčania a divákom teraz pootvorila dvere do vlastného súkromia. S blížiacim sa Štedrým dňom si farmári zaspomínali na to, ako prežívali Vianoce v detstve, keď boli ešte malými nezbedníkmi.

Kým Xénia bola odmala naozaj krásnym dievčatkom so svetlými vlasmi a nežným výrazom v tvári, chalanom sa už za mládežníckych čias jagali v očiach šibalské iskričky. Neskôr sa im podarilo precestovať značný kus sveta, kde nazbierali cenné skúsenosti do budúcna. Dnes všetkých troch spájajú nielen pestré spomienky z dávnych čias, ale taktiež účasť vo finále najsledovanejšej slovenskej reality šou súčasnosti.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Xénia Gregušová v detstve

xenia gregušova dieťa

Lukáš Stanislav v detstve

lukas stanislav dieťa

Henrich Kuľko v detstve

henrich kuľko dieťa

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Markiza.sk, Instagram/Farma.markiza