Zábavná šou s názvom Tvoja tvár znie povedome sa konečne dožila vytúženého finále, v ktorom sa nám poslednýkrát predstavila známa štvorka v zložení Dáriusa Kočiho, Juraja Loja, Jasminy Alagič a Márie Bartaloš. Okrem nich sa však na pódiu ukázali aj iné hviezdne tváre, ako napríklad moderátor Martin „Pyco“ Rausch či minuloročný šampión Peter Bajerčík.

Bajerčík sa ako víťaz tretej série úspešného projektu predstavil počas finálového večera v podaní speváka Lennyho Kravitza, pričom prespieval jeho legendárny hit “American Woman“. Po skvelom speváckom i hereckom vystúpení prišlo na rad hodnotenie poroty, kde došlo k menšej slovnej prestrelke.

Peter totiž svojím výkonom okúzlil porotkyňu Zuzanu Fialovú natoľko, že sa mu rozhodla zložiť kompliment s nenápadnou ponukou. „A vieš o tom, že tieto celebritné čísla na záver sú vlastne kástingom do piatej série? Takže ideš s nami,“ zhodnotila herečka s humorom.

Na túto vetu sa však rozhodol Bajerčík zareagovať s poriadnou dávkou irónie, ktorá trafila priamo do čierneho. „Nie, nie, nie. Ja nie som z tých, ktorí sa sem natlačia aj tretíkrát,“ predniesol pred televíznymi kamerami, čím zrejme narážal na porotcu Andreja Bičana a jeho dvojnásobné účinkovanie a následné miesto porotcu v šou.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

„Počkať, to je na zamyslenie,“ snažil sa zachrániť situáciu samotný moderátor Pyco, zatiaľ čo prítomní diváci neskrývali pobavenie rovnako ako zvyšok poroty. „Niektorí sú tu aj štyri kolá a pozri sa, prežívajú,“ obránil sa na záver Bičan, avšak tento trápny moment a pobúrenie už nezachránil. Všimli ste si to na ňom aj vy?

Zdroj: TV Markíza, Facebook | Foto: TV Markíza