Od 3. septembra sme mali možnosť každý nedeľný večer venovať tanečnej relácií Let’s Dance, ktorá disponovala noblesou a úžasnými tanečnými výkonmi známych osobností. Na parkete bolo vidieť smiech, radosť, ale aj nefalšovanú bolesť a smútok. Teraz sme však už na konci a jeden z troch finálových párov si po uplynulej časti mohol pokojne povedať, že sú kráľmi tanečného parketu.

Finálový večer sa od začiatku niesol v duchu nostalgickej nálady a účinkujúci si zaspomínali na svoje začiatky, ktoré pre nich boli fyzicky aj psychiky náročné, no ani jeden z nich neľutuje, že sa na toto dobrodružstvo vydal. Na parkete sa ako prvý objavil Vlado Kobielsky a Dominika Chrapeková, ktorí dostali od Zuzky Fialovej úlohu zatancovať tango a v druhom tanci sa venovali tzv. show dance.

Nasledoval Braňo Deák a Dominika Rošková, ktorí dostali od Tatiany Drexler za úlohu zatancovať quickstep. V druhom tanci sa rozhodli, že si opäť zopakujú rumbu, ktorá sa okamžite dotkla poroty, moderátorov, ale aj divákov. V oboch prípadoch si vyslúžili slová plné chvály.

Súťažné kolo uzavrela Silvia Lakatošová a David Schavel vášnivým tango argentinom, pre ktoré sa rozhodol porotca Peter Horáček. Ich tanečný výkon vyrazil dych aj profesionálnym tanečníkom. V druhom tanci sa Silvia rozhodla zaspomínať si na staré časy a zatancovala v štýle Lúčnice na pesničku Na Detvianskych lazoch.

Bolo viac ako pravdepodobné, že Silvia Lakatošová skončí na treťom, a teda bronzovom mieste. Tak sa aj stalo a hneď na to nasledovala krátka rozlúčka tzv. ,,ďakovačka“. Vo veľkom finále tak bolo jasné, že kráľom tanečného parketu sa stane jeden zo slovenských hercov, pričom napínavá atmosféra sa dala doslova krájať. Adela s Pycom po niekoľkých sekundách ticha spoločne vyhlásili, že Vlado Kobielsky a Dominika Chrapeková sa stali kráľom a kráľovnou tanečnej relácie Let´s Dance. Gratulujeme! :)

Víťazi Let’s Dance – Vlado Kobielsky a Dominika Chrapeková

Foto: Facebook, Instagram