Filip Sulík sa vracia do konfliktu so známou komičkou Simonou Salátovou. Tú v minulosti syn politika Richarda Sulíka prostredníctvom svojich sociálnych sietí poriadne pourážal.

Cieľavedomý podnikateľ Filip Sulík, ktorý nedávno v bratislavskej OFA prehral svoj prvý boxerský zápas na K.O,. si v 27 rokoch stihol vytvoriť slušnú zbierku sledovateľov i odporcov. Do povedomia sa Sulík junior dostal spočiatku ako model a neskôr ako zakladateľ dnes už skrachovaného projektu Youdare, platformy, ktorá mala slúžiť na pridávanie videí. Po novom sa verejnosti prihovára prostredníctvom Instagramu, kde verejne osočoval aj slovenskú stand-up komičku Simonu Salátovú.

Filip sa vysmieval zo Salátovej tela a jej syna, malého Damiána, nazval nešťastníkom, pretože má za matku, podľa jeho slov, „takú tučnú sviňu“. Na svojom instagrame však uvádza, že by nikdy žiadne dieťa nešikanoval. „Akože ja nie som žiadny svätec, ako iste vieme. Zákerne som sa vyjadroval ku kopec ľuďom, častokrát aj neférovo možno, ale vždy len k ľuďom, ktorí si vybrali byť verejní. Nikdy som si nezobral na paškál nejaké decko neplnoleté alebo niekoho, kto si nevybral byť verejný a nešikanoval som nikoho takého. Je iné, keď si niekto vyberie, že chce byť verejne hodnotený a ide robiť infuencera, youtubera a chce ten feedback spoločnosti a je iné, keď niekto je len príbuzný niekoho verejného, kto si nepýtal žiadnu pozornosť, ešte k tomu neplnoletý, to mi príde úplný level zákernosti. Chápeme sa? Ja si neviem predstaviť, že by som začal nejaké decko šikanovať tu na instagrame,“ vyjadril sa Sulík mladší.

Simona Salátová jeho vyjadrenia na svoju osobu a Damiána prílišne nekomentovala. Požiadala len fanúšikov, aby Filipove nevhodné komentáre a príspevky nahlasovali, čím mu mali zabránili šíriť nenávistný obsah.

Teraz sa Sulík ku komičke opäť vrátil a verejne sa pýta, prečo ona si z ľudí môže robiť srandu, no ak je to naopak, berie to osobne. Ak sa to k tebe dostane, veľmi by som ocenil odpoveď, ale fakt, toto je úplne milión percent seriózna otázka, žiadne podpichovani, nič. Ma fakt zaujíma, že ako si to v tvojej hlave vysvetľuješ. Ja som videl stand-up, kde si si robila srandu zo vzhľadu Joža Ráža. Mňa len zaujíma, prosím ťa, v čom je to iné, fakt ma to seriózne zaujíma, že v tvojej hlave, podľa tvojich hodnôt a tvojich definícií, v čom je iné robiť si srandu z muža, ktorý mal tragédiu a znetvorila sa mu tvár, a robenie si srandy z niekoho, že je tučný? Prosím ťa, povedz mi, že prečo to prvé je okej a druhé nie, fakt ma zaujíma, že tvoj postoj k tomuto,“ zamýšľa sa Filip Sulík cez Instagrame.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

filip sulík, simona salátová

Zdroj/Foto: Instagram/fikisulik69, simonacomedy