Úspešný slovenský raper Kali sa v poslednej dobe teší obrovskej priazni. Hoci slávneho novopečeného otecka všetci poznajú ako potetovaného speváka s drsným vzhľadom, nebolo tak tomu vždy. Obľúbený kouč speváckej šou The Voice totiž za uplynulé roky prešiel skutočne radikálnou premenou!

Chytľavá hudobná tvorba i účinkovanie v súťaži The Voice Česko Slovensko vyniesli hviezdu sympatického hudobníka do výšin, čo sa odzrkadlilo aj na nedávnom odovzdávaní cien ankety OTO, kde si Kali po prvýkrát prevzal vzácnu sošku.

Kali

Milujúci ocino malej dcérky Nelky sa nedávno dokonca objavil vo vydarenej zábavnej šou 2 na 1, kde si na ňom moderátorské duo Adela Vinczeová a Dano Dangl poriadne zgustlo. Na pretras tak prišli aj spomienky na staré časy, kedy Kali pod vedením trénera Vladimíra Weissa pôsobil ako profesionálny futbalový hráč v tíme Artmedia Petržalka.

2 na 1

Náhle zranenie ale jeho sľubne rozbehnutú kariéru na zelenom trávniku ukončilo a o pár rokov neskôr sa zo zanieteného futbalistu stal jeden z najlepších autorov hip-hopových hitov na Slovensku. Športové časy Kalimu pripomenuli práve moderátori šou 2 na 1, ktorí divákom ukázali hudobníkovu jedinečnú fotografiu z minulosti.

Známeho hudobníka by ste na zábere spred niekoľkých rokov určite nespoznali. Pri pohľade na fotku je priam neuveriteľné, že mladý vychudnutý chlapec v žltom drese s blond vlasmi je naozaj populárny raper Kali.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

kali

Zdroj: TV Markíza | Foto: Instagram/Thevoiceceskoslovensko, dezertkalimusic, TV Markíza