Včera sa spevák Martin Jakubec konečne dočkal svojho dňa D, kedy nielenže oslávil 35. narodeniny, ale zorganizoval aj svadbu storočia, aspoň tak ju nazval on sám spolu s dnes už manželkou Božankou. Napriek tomu, že sa následne do médií dostala informácia, že išlo o poriadne fiasko, Jakubec si myslí niečo úplne iné!

Všetci s napätím očakávali, ako dopadne svadba storočia, ktorú Jakubec s Božankou avizovali už niekoľko mesiacov. Túto udalosť poňala dvojica vo veľkom štýle, nakoľko sa z nej rozhodla spraviť menší koncert v hodnote niekoľko stoviek eur. Po tom, ako počas týždňa Jakubec šokoval, že si už s Božankou povedali áno v stredu v Belehrade, prišiel šok v podobe fiaska. Bulvár totiž informoval o tom, že sa svadby zúčastnilo len päť ľudí.

Martin Jakubec

Tieto informácie speváka pekne vytočili, a tak sa na ne rozhodol zareagovať prostredníctvom videa. „Odkážem vám len jedno, choďte do ri*i všetci ako ste a buďte tam zastrčení dlho, dlho a dlho. Ak je toto pre niekoho fiasko, tak je to fiasko pre týchto v r*tných otvoroch,“ nešetril vulgarizmami. „Žiadne fiasko, 140 ľudí a 15 ľudí bolo platiacich klientov, je to suma cez 30 tisíc eur, ktoré boli ochotné zaplatiť ľudia, len aby boli s nami čo i len hodinu,“ vyjadril sa nahnevaný ženáč, pričom na rovinu povedal, koľko vďaka svojej svadbe zarobil.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Po slovách plných hnevu však Slovákom zanechal ďalší odkaz, ktorým ich prosí, aby v sebe prestali živiť nenávisž. „Slovensko, pokoj, kľud a rozvahu, žiadnu nenávisť v sebe neživte, lebo tá vás zabije,“ ukončil svoj príhovor Jakubec.

Video zo svadby Jakuba a Božanky

Vyjadrenie Martina k fiasku

 

Zdroj: Facebook/Martin Jakubec, Streamable | Foto: Facebook/Martin Jakubec