Vďaka účinkovaniu v markizáckej zábavno-tanečnej šou Let´s Dance sa sympatický tanečník Lukáš Hojdan stal okamžite veľkým idolom žien. Po boku komičky Evelyn tak niekoľko týždňov tvorili jeden z najzaujímavejších tanečných párov v rámci celej súťaže. Fešný umelec však vďaka zábavnému programu získal aj niečo iné – lásku populárnej herečky Márie Havranovej, dnes už Bartalos.

Mnohí diváci zostali poriadne prekvapení, keď sa prevalila správa o vzťahu Lukáša Hojdana a Márie Havranovej. Sympaťák tak zažíval mimoriadne vydarené obdobie, kedy sa mu darilo ako po pracovnej, tak aj po súkromnej stránke. Napriek tomu, že zamilovanému páriku to spolu veľmi pristalo, tento vzťah sa napokon rozpadol.

Ako všetci dobre vieme, hviezda seriálu Oteckovia si krátko nato našla novú známosť. Nasledovala rýchla svadba a manželia sa aktuálne tešia na príchod prvého spoločného potomka. Najnovšie sa však začalo klebetiť aj o novom romániku zo strany kráskinho bývalého partnera Lukáša. Ten sa totiž počas vianočných sviatkov ukázal na verejnosti v spoločnosti neznámej brunetky, pričom bolo zjavné, že dvojica má k sebe veľmi blízko.

Lukas Hojdan

V rozhovore pre portál Topky.sk vyšiel markizácky tanečník konečne s pravdou von a priznal, že má novú priateľku Terezku. Vyjadril sa ale aj na adresu herečky Bartalos. „S Mary už nie sme v kontakte vôbec. Dosť ma prekvapilo, ako rýchlo si našla nového chalana a hneď potom svadba a dieťa. Ale veľmi jej to prajem, lebo je skvelá žena a naozaj sa teším, že je šťastná. Len nám dvom to, bohužiaľ, nevyšlo…“ prekvapil Hojdan, z ktorého slov je cítiť istú ľútosť i úprimné prianie zároveň.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Lukas Hojdan

Zdroj: Topky.sk | Foto: Instagram/Queenmarybartalos, Lukashojdan