Marek Fašiang je právom označovaný za jedného z najpríťažlivejších mužov slovenského šoubiznisu. Aktuálne hviezdi v markizáckom trháku Oteckovia, kde si jeho srdce získala mladá kočka Linda. V súkromnom živote však herec randí s atraktívnou modelkou Terezou, pričom o jeho priazeň by mala určite záujem nejedna slobodná dievčina.

Seriálový Tomáš sa zaradil medzi mužov, kvôli ktorým si množstvo predstaviteliek nežného pokolenia sadne pred televíznu obrazovku. Úspešný podnikateľ a herec v jednej osobe sa tak najmä vďaka populárnemu seriálu Oteckovia stal veľkým idolom žien.

Marek Fasiang

Marek chladné zimné dni vymenil za luxusnú dovolenku na Srí Lanke, kde si práve v týchto chvíľach užíva slnko a morské vlny. Nový rok tak oslávil na exotickom ostrove v teplotách, o akých tu my môžeme len snívať.

Fešný Otecko sa neváhal o najkrajšie momenty podeliť aj so sledovateľmi na sociálnej sieti. Herec sa predviedol nielen ako milovník pieskových pláží, ale aj ako šikovný surfista, ktorý s radosťou pózuje pred objektívom len v plavkách. Milé dámy, takto si markizácka hviezda užíva dovolenku pod palmami.:)

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Marek Fasiang

Marek Fasiang

Zdroj/Foto: Instagram/Marekfasiang