V 90-tych rokoch minulého storočia patril seriál Krok za krokom medzi najsledovanejšie programy na svete, pričom dodnes ho mnohé televízie s obľubou pravidelne vysielajú a takmer všetci si každý diel dokážeme pozrieť pokojne i stokrát. Avšak možno neviete, že jednej z obľúbených postáv sa pred rokmi zmenil život na nepoznanie.

Legendárny teenager J.T., ktorého kedysi stvárnil americký mladík Brandon Call, si kedysi získal srdcia mnohých slečien. Večne neposlušný rebel s dobráckou dušou, vyhýbajúci sa vážnym vzťahom, predstavoval prototyp chalana, po akom mnohé mladé dievčatá vždy leteli.

brandon call

Napriek tomu, že kariéra sympatického mladíka mala obrovský nábeh na úspech, herec sa takmer zo dňa na deň z televíznych obrazoviek i internetových kanálov úplne vytratil. Dodnes je takmer nemožné nájsť jeho aktuálne fotografie či informácie zo súkromného života. Čo je za tým?

Desivý zvrat v živote Brandona Calla

Podľa správ zahraničných portálov sa v roku 1996 stala hercovi nepríjemná udalosť, ktorá ho výrazne poznačila. Hviezdneho teenagera z Kroku za krokom totiž niekto počas prechádzky po ulici zahnal do slepej uličky, kde ho následne postrelil.

Po tomto incidente sa talentovaný fešák náhle stiahol do ústrania a zároveň prerušil i úspešnú hereckú kariéru. Dodnes na žiadnej sociálnej sieti nefiguruje oficiálny profil Brandona Calla a podľa dostupných informácií sa niekdajší lámač ženských sŕdc odcudzil aj všetkým hereckým kolegom.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

brandon call

Zdroj: Dailymail.co.uk | Foto: Instagram/#brandolcall