Jojkárska relácia Inkognito baví Slovákov už celé roky, nakoľko o humorné scénky v tomto programe rozhodne nie je núdza. Hádanie povolaní či identity tajných hostí býva častokrát okorenené aj nečakanými spestreniami programu. V najnovšej epizóde sa tak dočkáme hudobnej lahôdky, aká sa každý deň nevidí.

Do nového vydania obľúbeného zábavného programu prijalo pozvanie operné trio La Goia. Sympatickí chalani milujúci klasickú muziku sa preslávili ešte v roku 2011 vďaka populárnej šou Česko Slovensko má Talent, kde sa im podarilo prebojovať sa až do finálového kola.

inkognito

Dnes večer sa chalani predstavia v závere Inkognita ako špeciálny hosť. Po odhalení identity nadaných spevákov sa však moderátor Vlado Voštinár rozhodne pre prekvapivý krok – na pódium k trojici spevákov pozve aj Miša Hudáka s Mariánom Čekovským, aby v spoločnej piesni s fešákmi z La Goia celý príjemný večer zavŕšili.

Netradičné stretnutie viacerých známych tvárí dokonale pobaví nielen publikum, ale určite i divákov pri televíznych obrazovkách. Celé predstavenie si môžete pozrieť v priloženom videu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

inkognito

La Goia v Inkognite

Zdroj: Joj.sk | Foto: YouTube