Telenovely boli, sú aj budú. Existuje však jedna, ktorú sme si na konci 90. rokov zamilovali úplne všetci. Veď inak sa ani nedalo. Dokonalá kráska s ružou vo vlasoch, nekresťansky pôvabný muž s buchtami na bruchu a ich nekonečná láska rozpaľujúca srdcia aj tých najchladnejších televíznych diváčok. Z Rosalindy sa stal fenomén a z jej hlavných hrdinov hviezdy, ktoré v tom období obdivoval celý svet. Čo je ale so sladkým Fernandom Josem dnes? Mal by vás ešte zo svojho pekáča čím ponúknuť?

Fernando Jose Altamirano del Castillo. Dámy, ktoré pri 80-tich častiach Rosalindy, a potom ešte jej pri mnohých reprízach, slintali ako besný bernardín nad telom hlavného hrdinu, presne vedia, že toto meno patrí práve jemu. Príťažlivý herec Fernando Carrillo si ale na konci deväťdesiatych rokov nenamotal okolo prsta všetko, čo sa podobalo na ženu a dýchalo, len svojou stavbou, ale aj nevinným pohľadom psíka a hrou na klavír. A aj keď hnedookočko oslávil v januári 47 rokov, stále, i napriek miernym šedinám, vyzerá božsky!

Venezuelský herec, ktorý sa v telenovele Rosalinda objavil po boku mexickej hviezdy Thalie, sa v roku 1990 oženil s Catherine Fulop, o štyri roky neskôr sa však dvojica rozviedla. V roku 2008 sa stal otcom Ángela Gabriela, no s jeho matkou sa nekontaktuje. Okrem herectva sa venuje aj hudbe, so svojimi bratmi si založil kapelu, s ktorou v roku 1998 vydali debutový album „NueveDosDe Algún Día“. Po Rosalinde už krásavca väčší úspech nestretol, avšak pozornosť médií na seba strhol v roku 2015, kedy bol odsúdený na 40 dní domáceho väzenia. Keď sa dozviete dôvod, odpadnete! Fernando bol obvinený zo se*uálneho napadnutia, kedy vraj nútil zamestnankyňu hotela v Miami, aby mu dala bozk na ústa. Pani bola asi nevidiaca, inak si pri pohľade na hercove fotky jej konanie nevieme vysvetliť.

 Fernando Carrillo

Foto: Instagram