Je tomu len zopár hodín, čo sa v utorok 8. marca konalo prvé semifinále 63. ročníka medzinárodne uznávanej hudobnej súťaže Eurovision Song Contest. Slovensko svoje zastúpenie tento rok, bohužiaľ, opäť nemá, no naši susedia z Českej republiky do Portugalska vyslali mladého 22-ročného speváka z Prahy. A že naložil ako pán!

S piesňou „Lie To Me“ sa uplynulý utorok predviedol v prvom semifinálovom kole Mikolas Josef, spevák, producent a choreograf s výzorom modela. Sympaťák dostal ponuku zúčastniť sa na Eurovízii už minulý rok, no ponuku odmietol, pretože mu vraj „nesedela“ pieseň, s ktorou tu mal vystúpiť.

Ohrozené vystúpenie!

22-ročný spevák utrpel iba pred pár dňami hrozivo vyzerajúce zranenie, keď sa počas skúšky nedokázal postaviť na nohy. Mikolas bol okamžite prevezený do nemocnice, kde bol podrobený magnetickej rezonancii a bolesť mu utíšili tabletkami či injekciami. Napokon podal spevák počas šou mimoriadne energický výkon a so skladbou „Lie To Me“ postúpil do veľkého finále, ktoré sa bude konať v sobotu 12. mája.

eurovízia zranenie

lie to me eurovízia

eurovízia

semifinale postupujúci

Mikolas Josef- Lie To Me

Foto: Instagram | Video: Youtube