Tomu sa hovorí veľkolepý návrat na pódia! Obzvlášť, ak sa donedávna šepkalo, že táto spevácka diva v dôsledku nepríjemného, a pre speváčku veľmi nebezpečného ochorenia už nikdy nebude spievať! Predzvesť sa, našťastie, nepotvrdila a na scénu sa vracia s novým singlom. Čo myslíte, bude to nový hit!?

Kráľovná zimomriavkových balád Celine Dion nečakane predstavila svetu svoju novú pieseň, ktorá vyšla ako soundtrack k akčnému filmu Deadpool 2.

Že si neviete predstaviť spojenie nežnej speváčky a drsného akčného hrdinu? Tak táto  dychberúca rocková balada ,,Ashes“ vám úplne vytrie zrak alebo prinajmenšom v dôsledku náhlej záplavy sĺz ihneď siahnete po balíčku vreckoviek. Je to song plní emócii, ktorý v sebe nesie príbeh o nájdení novej sily a prekonaní veľkej bolesti a straty.

A podobne ako akčný hrdina z rovnomenného filmu, si aj toto útle žieňa v posledných rokoch prešlo doslova peklom. Po strastiplnej ceste za materstvom sa jej manželovi opäť vrátila rakovina a z pazúrov smrti ho už nezachránila ani verná a silná láska. Mužovi, ktorý jej pomohol splniť detský sen o speváckej kariére, a zároveň bol Celininým najlepším priateľom, splnila jeho poslednú vôľu a opäť sa vrátila na koncertné pódia.

Prišiel však ďalší úder osudu a v dôsledku patentnej poruchy sluchovej trubice jej bolo znemožnené spievanie. Nasledovala operácia a mnohí už predpovedali, že sa Celine už na hudobnú scénu nikdy nevráti, alebo aspoň nie v takej kvalitnej forme.

Po dlhšej odmlke si Celine prichystala pre svojich fanúšikov nečakané prekvapenie a s piesňou Ashes vstala doslova z popola. Je nádherná a veríme, že po rokoch opäť zaútočí na vrcholy svetových hitparád!

Zdroj: YouTube, Facebook, Instagram