Mnoho slovenských dám po zhliadnutí prvého dielu tohtoročnej Farmy zaostrilo zrak na Henrika Szaba, ktorý sa živý ako striptér. Tento fešák si však počas svojej úspešnej kariéry prešiel aj peklom. Teraz prezradil, že ho z pódia dokonca vypískali!

Exfarmár Henrik Szabo alias Aquaman sa účinkovaním v reality šou Farma nepochybne dostal do širšieho povedomia, vďaka čomu sa stal ešte žiadanejším striptérom. ,,Netúžil som po tej výhre. Hoci už aj predtým som mal dosť zákaziek, ale určite mi to pomohlo,“ prezradil v rozhovore pre portál Refresher.sk samozvaný Poloboh.

Svalnatý brunet sa svojej profesii venuje už dlhodobo a táto nevšedná práca ho zároveň aj baví, no boli časy, keď to ani s ním v striptízovom svete nevyzeralo ružovo. ,,Je mi to prirodzené a nemám strach ani trému, na rozdiel od začiatkov. Vtedy boli aj situácie, kedy ma vypískali a ja som vôbec nevedel, ako mám zareagovať,“ fešák sa vrátil do minulosti, načo sa redaktorovi nedalo nespýtať, čo bolo dôvodom, že si dámy statného Aquamana na pódiu neželali.

,,Bol som vtedy mladý a vytrasený. Nevedel som, čo mám robiť, mal som stres, hanbil som sa, nevedel som sa hýbať a ľudia to na mne videli,“ Henrik sa vyjadril o dávnych časoch, ktoré sa už, našťastie, zmenili. Dnes si aj vďaka Farme a kreatívnym tancom v podnapitom stave na obrazovkách televízie Markíza ženy za spoločnosť Poloboha s radosťou zaplatia.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Refresher.sk | Foto: Instagram/half_god_