V duelovej aréne sa odohral súboj dvoch sokýň. Tentokrát sa proti sebe postavili dve nápadníčky súťažiaceho Šimona Koleňa, ktorý po odchode zo stodoly ronil krokodílie slzy. Domov totiž nečakane odišla…

Mináriková prišla len krátko pred duelom o možnosť voľby disciplín. Stalo sa tak kvôli jej vlastnej chybe, a to zásadnému porušeniu pravidiel v opustenej chatke. Jej súperka Giuliana Santi tak získala obrovskú výhodu, ktorú ihneď využila vo svoj prospech.

Disciplíny počas daného večera zvolila tak, aby mala väčšiu šancu proti vzrastovo menšej Alex. Tá napriek tomu, že sa počas desiatich týždňov na statku radila medzi fyzicky najzdatnejšie farmárky, utrpela ťažkú porážku 3:0, a to v úlohách – hákovanie, pílenie dreva a „šikovných nožičkách“, kedy dievčatá prenášali kýble vody po kladine.

Giulianina výhra sa pre ostatných účinkujúcich stala absolútnym šokom. „Giulka to dala. Vyhodíš ju oknom, príde… balkónom, alebo pre mňa za mňa čím. Proste nechápem to,“ len márne hladal slová farmár týždňa Michal.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

„Je to nepríjemné, že taktika Miška nevyšla,“ neskrýval svoje udivenie ani sluha Tamáš, zatiaľ čo Šimon Koleň ronil slzy smútku v spálni. Domov mu totiž odišla druhá polovička, s ktorou sa spoznal práve na Farme.

Zdroj/Foto: voyo.markiza.sk