Diváci Farmy 14 sa so súťažiacimi ešte ani poriadne nezoznámili a už mali možnosť vidieť, čo niektorí ukrývajú pod šatami. Šimon a Baron sa ukázali doslova v celej kráse!

Internetový magazín Farma X-tra majú tento rok pod palcom nielen obľúbení stand-upisti či moderátor a spevák Tomy Kotty, ale i dve sympatické komičky. Diana, ktorú môžete poznať aj pod pseudonymom Nas*atá žena, a Ivet začali hneď zostra. Pre autorky úspešného podcastu Divoká jazda bez hanby si totiž produkcia pripravila poriadne pikantné zábery z kúpeľne!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Neviem, či som videla takéto detailné zábery vo Farme,“ skonštatovala udivená Dia po tom, ako niekoľko sekúnd sledovala pri hygiene úplne nahého Šimona. Jej kamarátka však bola v šoku ešte viac. ,,Vidím, že nenachádzaš slov, ideme ďalej, Ivetka?“ pokračovala červenovláska.

,,Nikdy som si neuvedomila, že… že páni si až takto precízne umývajú tieto miesta. Že som si myslela, že sa to len oklepe,“ zamýšľala sa Ivet, ktorú svalnatí fešáci svojimi „pýchami“ veľmi neohúrili. To ale nič nemení na jej sympatiách k Šimonovi – toho by vraj pokojne predstavila i otcovi.

Farmu X-tra si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Markíza.sk, Instagram/farma.markiza