Situácia na búrlivej Farme X sa už poriadne vyostruje. Len včera sme boli svedkami poriadne divokého ženského duelu, po ktorom statok opustila mladá kočka Lívia. Najviac za ňou bude zrejme smútiť jej nový priateľ Mišo Gajdošech. Napäté vzťahy medzi farmármi však aj naďalej poriadne gradujú.

Tŕňom v oku farmárov sa momentálne stal exotický herec Ibrahim Maiga, ktorý ostatných súťažiacich teda vôbec nešetrí. Účastníkov reality show parádne vytáča jeho neprestajný spev, ktorým si vo vidieckej osade kráti dlhé chvíle. Na prvý pohľad by sa síce mohlo zdať, že ide len o banalitu, no Ibi si pospevuje pieseň o svojej rodnej Afrike stále dookola.

ibrahim maiga farma

„Všetci to v podstate povedali, že nech už prestane, že im to lezie na nervy,“ vyjadrila sa Karin, ktorá už z toho všetkého začína byť trochu unavená. K tomuto názoru sa pridali aj ďalší farmári. Po Maigovi tak doslova kričia, aby bol už konečne ticho, pričom v ich vyjadreniach na jeho osobu nechýbajú ani hrubé vulgarizmy. No spevák sa na tom zrejme výborne zabáva a s piesňou naďalej neprestáva.

Model Šmahel má na celú vec jasný názor: „Ibi sa, bohužiaľ, prejavil pred ostatnými, že dokáže byť aj zlomyseľný a uštipačný,“ prezradil na kameru. Totálne to však zabila úprimná Táňa, ktorá sa pri počúvaní nekonečnej africkej balady zahľadela na svietnik a dodala, že mu ho asi vrazí do huby! Niektorí farmári si však myslia, že celé toto divadlo je len taktický ťah z Maigovej strany, ktorým chce isté osoby na farme nahnevať – a to v prvom rade blonďatú Karin.

farma markiza

Celý incident si môžete pozrieť v tomto videu

Zdroj: TV Markíza, YouTube | Foto: YouTube, Facebook/Farma