Neskúsenému mladíkovi Gabrielovi Sedláčkovi sa konečne po dlhých týždňoch strávených na vidieckom statku naplnili tajné predstavy. Východniar zahľadený do Romany Košťálovej sa totiž o zblíženie so svojou vyvolenou pokúšal veľmi dlho, no len tesne pred bránami finále sa dočkal vrúcnych objatí a bozkov pod perinkou. Jeden z najväčších favoritov na víťazstvo sa však ani počas intímnej chvíľky nezaprel a tmavovlásku totálne dorazil!

Po tom, ako Romana s Gabom skončili v posteli, kde im spoločnosť robila aj dobrá kamarátka Baška, sa mohol šikovný pracant naplno odviazať. V istom okamihu tak prejavil odhodlanie podeliť sa s brunetkou o niečo dôležité, čo mal na srdci.

gabo sedláček Farma

,,Ale ja sa hanbím,“ Gabo začal nesmelo, na čo ho 23-ročná kočka zo západného Slovenska povzbudila, aby odhodil zábrany a na rovinu vyriekol, čo také neodkladné skrýva. Romča síce verila, že sa dočká romantického vyznania lásky alebo aspoň zloženia nádherného komplimentu, no Košičan mal v rukáve pripravené hotové eso.

,,Ty ma tak vzrušuješ,“ Sedláček vyslovil slová, po akých sa mladá barmanka neubránila záchvatu smiechu. ,,Akože haló, to kde sme? Neviem ani čo mám k tomu povedať, o to mi nešlo ho vzrušiť,“ zaskočená kráska dala jasne najavo, že od kolegu z Farmy očakávala úplne iný prejav.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: YouTube