A je to tu! Pätnásta séria obľúbenej reality šou Farma ešte len odštartovala a odvážni účastníci už stihli „vyfasovať“ prvý trest. Ten prišiel za porušenie pravidla, aké sa vo vidieckych sídlach opakovalo aj v predošlých sériách. Potrestaní farmári si zároveň od Alice vypočuli prekvapivý oznam.

Prvým farmárom týždňa sa stal 25-ročný Daniel Kňažík z Bratislavy. Zástupca generácie Y si však slávu dlho neužíval, keďže sa hneď na druhý deň musel obhajovať kvôli obvineniu z porušenia prísnych farmárskych pravidiel.

farma 15

Hoci si zástupcovia troch generácií môžu na statku dopriať väčší luxus ako ich predchodcovia, dodržiavaniu pravidiel sa vyhýbať nesmú. Umelá inteligencia Alica zaznamenala problémy len krátko po zahájení súťaže. Malo ísť o populárne „dzobanie“, čo predstavuje zakázané ochutnávanie jedla pred jeho naservírovaním na stôl.

Prekvapenie na záver

Dlhovlasý analytik síce vzal vinu hrdinsky na svoje plecia, no pokute tým nezabránil. Alica však v tomto prípade udelila len symbolický trest v podobe zníženia výherného konta o 20 eur. V závere oznamu sa jej ale podarilo dočasného veliteľa statku prekvapiť nečakanou správou o zmene pri voľbe sluhov:,,Každý zo sluhov musí byť z inej generácie, nemôžeš vybrať zo svojej generácie. Môžu to byť aj dve ženy alebo dvaja muži.“

Historicky prvýkrát tak markizáckej reality šou môže dochádzať k pravidelných situáciám, kedy sa o pohodlie farmárov či zvieratiek budú spoločne starať predstavitelia rovnakého pohlavia.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

farma 15

Zdroj: TV Markíza, Markiza.sk | Foto: Markiza.sk, YouTube