Keďže sa Farma X natáčala v predstihu, na obrazovkách ešte môžeme vidieť horúce letné počasie. V jeden takýto teplý deň sa rozhodli farmári schladiť v jazere, pričom niektorí odhodili úplne všetko!

Ajajááj, to je ale pastva pre oči. Kým ženy si mohli pásť zrak nad tehličkami Martina Šmahela, Michala Gajdošecha či Ibiho Maigu, páni zas mohli očumovať guľaté zadočky sestier Nízlových, o ktorých sa niektorí ich kolegovia vyjadrili, že sú veľké.

Twiins

Najviac bola ale určite unesená Silvia Šuvadová. Už minule slintala nad Martinovým pozadím, keď mu masírovala spodné partie chrbta. Tentokrát ho špehovala pri tom, ako sa kúpal v jazere spolu s ďalšími farmármi. „Maťko, môžeš ísť ako vyššie… no takto, podskoč, dokážeš to?“ vyzývala spiritualistka športovca, ktorý bol do pol pása zakrytý vodou, čím si chcela vyobzerať aj jeho predné partie, keďže bol úplne holý. „Je to taká lahôdka pre ženské oko,“ pred kamerou na adresu nielen Martina, ale aj vymakaného Michala, tiež odetého do Adamovho rúcha, doplnila Silvia.

K chlapcom sa po chvíli pridali aj Twiinsky, avšak na rozdiel od nich mali na sebe plavky, pričom so smiechom priznali, že nič nevideli. Komu však farmári videli úplne všetko, bol Robo Mikla, ktorý sa ani tentoraz nezaprel a pred jazerom bez hanby postával tak, ako ho pán boh stvoril.

Video s kúpajúcimi sa farmármi si môžete pozrieť — TU —

Zdroj: Markíza.sk | Foto: Markíza.sk, Instagram