Veľkolepé finále jubilejnej série reality šou Farma X je už doslova za rohom. Súťažiacich čakajú na schátranom statku posledné dni – tie môžu rozhodnúť o absolútnom víťazovi, ktorý počas živého vysielania zhrabne mastnú finančnú odmenu 75 tisíc eur. Kto to nakoniec bude?

Stáli fanúšikovia šou Farma vedia, že o prvom finalistovi doteraz rozhodovali práve vyradení súťažiaci. V momente, keď sa dej hry dostal do posledného týždňa, sa na statok vrátila kompletná zostava účastníkov danej série a hlasovali nielen o tom, KTO urobil najviac pre Farmu, ale i o tom, KTO by mal zo šou odísť.

Tentokrát je všetko úplne inak. Nové životné podmienky, nové pravidlá. Otázkou však je, ako bude vyzerať posledný finálový týždeň. Žeby sa televízia uchýlila k tomu, že napriek radikálnym zmenám, ako vyradenie Kvetky Horváthovej, zanechá staré opozerané rozhodovanie ostatných hráčov, ktorí už nemajú v taktike ostatných čo robiť?!

Ako sa zdá, tentokrát to môže byť o niečo zaujímavejšie. Farmári totiž našli skrytý poklad v podobe tajomného vrecka. Okrem ôsmich farebných stužiek sa v ňom nachádzalo i osem zlatých ligotavých kameňov, avšak ich význam moderátorka Evelyn doteraz nevysvetlila.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zatiaľ čo si prítomní hráči myslia, že si za dané kamene môžu zakúpiť niečo na trhu, podľa nás majú tieto drahokamy omnoho väčšiu moc. Je možné, že nimi budú aktuálni súťažiaci voliť meno prvého finalistu? Podľa nášho názoru je to najpravdepodobnejšia možnosť, nechajme sa ale prekvapiť, ako to celé dopadne. Váš názor nám neváhajte napísať do komentára!

Zdroj: TV Markíza | Foto: TV Markíza