Niekoľko mesačný pobyt mimo brán bežnej civilizácie dokáže v človeku prebudiť skryté emócie. Veľkým prerodom si prešiel aj ukrajinský rodák Vladislav Nikolajev, ktorému účasť v reality šou Farma otvorila oči, a nielen to!

Jeden z tohtoročných semifinalistov tvrdí, že mu Farma 12 otvorila novú dimenziu. Už počas trvania súťaže šokoval vyhlásením o plánovanom rozvode s manželkou, z tohto úmyslu napokon neupustil.

vlado nikolajev farma

Vladko po skončení natáčania potvrdil, že sa s dlhoročnou polovičkou momentálne nachádzajú v rozvodovom konaní. Ak o tom aj predtým nevedela, manžel jej to oznámil nanajvýš nevšedným spôsobom, keď sa priamo na kameru rozhodol svoj vzťah pred celým národom definitívne ukončiť.

Veľkolepé plány do budúcna

44-ročný finančný poradca má aktuálne plné ruky práce s vybavovaním hypotéky, aby si čo najskôr vyriešil bytovú otázku. ,,Trvalé bydlisko mám stále Bratislavu – Ružinov. Trvám na tom, že Ružinov je najlepšie miesto na bývanie,“ vyznal sa svojrázny markizácky mešťan priznávajúc, že mu svet šoubiznisu nečakane zachutil.

,,Tentokrát som dostal takú príležitosť od slovenskej televízie účinkovať v reality šou a keď som už dostal aj odozvu od slovenských občanov, že naozaj ma videli a chceli by ma možno viac vidieť v niečom, tak rozmýšľam nad tým, že by som mohol nejakým spôsobom prispieť k tomu, aby ľudia, ktorí tu žijú, mohli prostredníctvom môjho humoru a mojich rád si zlepšiť kvalitu života,“ exfarmár tajomne naznačil zámer pôsobiť na ľudí z obrazoviek aj v inom projekte, prípadne sa neskôr venovať charitatívnym aktivitám.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Instagram/Farma.markiza, Markiza.sk, YouTube