Populárna reality šou Farma pokračuje v poradí už svojou pätnástou sériou. Divákom prináša aj sesterský program Farma X-TRA, ktorý ponúka bonusový obsah a vtipné komentovanie priebehu programu.

V tomto ročníku obľúbenej slovenskej reality šou sa proti sebe postavili tri generácie súťažiacich. Jedná sa o generácie X, Y a Z, pričom každá z nich predstavuje skupinu ľudí narodenú v určitom období. Ich zážitky a veľakrát aj nezdary opäť komentujú glosátori z prostredia stand-up komikov. Kto sa však medzi nimi neobjaví, je Tomy Kotty. Spevák stratil svoju pozíciu kvôli kauze domáceho násilia, ktorého sa mal dopustiť na expriateľke Ráchel Karnižovej, aktuálne zarezávajúcej vo vzťahovej reality šou Love Island.

TV Markíza si ale pre divákov prekvapila úplne nový prírastok, moderátora Andreja Šajmoviča alias Šajma. Vo svete šoubiznisu nie je tento mladý a ambiciózny chalan žiadnym neznámym pojmom. Od roku 2016 spovedá populárne osobnosti pre online portál Refresher, vymetá jednu akciu za druhou a aktívne pôsobí ako podporovateľ LGBTI+ komunity. Svoje účinkovanie v šou Farma-XTRA oznámil prostredníctvom Instagramu.

„Stal som sa moderátorom Farmy-XRA a je sa na čo tešiť. Viacej k tomu hovoriť nebudem, je to projekt, ktorý začína od dnes, to znamená, že od 22hej alebo po 22hej. Nabiehajte to sledovať, bude to zaujímavé. Budem sa tam haluziť s rôznymi glosátormi, budeme tam proste robiť trep, ktorý jedného dňa dostanem aj do televízie,“ sľubuje svojim fanúšikom Šajmo.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

farma xtra, farma 15, tomy kotty

Zdroj/Foto: Instagram/andy.saj, markiza.sk, bfocus.sk