TV Markíza šokuje fanúšikov reality šou Farma čím ďalej tým viac. Najprv prekvapila nečakanou zmenou moderátorky, keď ohlásila výmenu Kvetky Horváthovej za Evelyn, pričom pár dní nato zatienila túto novinku informácia o obsadení jubilejnej desiatej série. Na statok totiž zavítajú celebrity. K ohláseným Twiinskam sa vraj pridajú tieto dve mená!

Len včera obletela médiá správa, že do desiatej série Farmy zavítajú aj osobnosti z radu slovenského šoubiznisu, ktoré si budú merať sily s bežnými ľuďmi. Začalo sa špekulovať, či sa ako súťažiaca v šou nepredstaví i Kvetka Horváthová, ktorú na moderátorskej pozícii nahradila komička Evelyn. Túto informáciu však TV Markíza zatiaľ nepotrvdila.

Kvetka Horvathova

Čo je však už známe, sú prvé mená farmárskeho osadenstva – na statok zavítajú krásne slovenské dvojičky Nízlové. Veronika a Daniela tak budú mať možnosť všetkých presvedčiť, že nie sú len dokonalo vyzerajúce speváčky, ale aj ženy, ktoré sa vedia chytiť tvrdej roboty.

Twiins

Pri Twiinskach ale farmárske prekvapenia ani zďaleka nekončia. Portálu Topky.sk sa totiž podarilo zistiť, že do pripravovanej šou si zbalia kufre aj dve takmer zabudnuté mená slovenského šoubiznisu. Markíza sa bude snažiť pritiahnuť pozornosť divákov a zvýšiť sledovanosť programu pomocou najznámejšieho čierneho baču Ibrahimu Maigu a Roba Miklu, ktorý sa preslávil prvou sériou SuperStar.

Ibrahim Maiga Robo Mikla

Zdroj: Topky.sk | Foto: Instagram, Facebook