Počas viac ako troch mesiacov sa na statku objavilo 21 dobrodincov, ktorí sa pokúsili využiť šancu odniesť si domov mastnú výhru. Avšak do finále sa podarilo dostať len trom hráčom – Davidovi, Evke a Mesutovi. 

Celý boj sa niesol vo veľmi priateľskej atmosfére, hoci po celý čas bol bodový rozdiel medzi súťažiacimi veľmi tesný. Finalisti išli naplno už od prvej disciplíny, kde sa podarilo získať 3 body Mesutovi.

Následne si farmári zmerali sily v hre Zajko, zapískaj!, odkiaľ ako víťaz vzišiel David. Ten sa počas 3. disciplíny Ježko v klietke zranil. Našťastie, nešlo o nič vážne a boj o 75 000 eur pokračoval ďalšou výhrou Mesuta.

Avšak Komárčan nechcel nechať nič na náhodu a počas kontroly jednej z úloh konfrontoval hospodára, či si je istý, že niektoré veci súvisiace so zvieratami naozaj nemá priradené správne. ,,David, vieš dobre, čo som vám na farmu nosil,“ povedal Martin s kľudom. 

Aj Eve sa podarilo získať veľký počet bodov, a to pri hádaní váhy svojich protihráčov. Divácke ohlasovanie dopadlo v prospech Mesuta, ktorý sa tak do poslednej hry dostal do najlepšej pozície.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Vedomostný kvíz bol poriadne napínavý. Hráči sa niekoľkokrát posúvali hore-dole spoločne, no nakoniec si finančnú odmenu odniesol domov Miroslav Debnár, ktorý sa tak stal víťazom Farmy 13. Srdečne gratulujeme!

Foto/Zdroj: TV Markíza, Instagram/farma.markiza