Skvelá správa pre fanúšikov hudobnej skupiny The Black Eyed Peas! Will.I.Am, jeden z lídrov a taktiež porotca v súťaži The Voice, ohlásil obrovský comeback. Hudobníci sa na scénu vracajú v pôvodnom zložení po 5. rokoch!

Hip- hopová formácia The Black Eyed Peas sa rozpadla v roku 2011, kedy sa všetci členovia rozhodli venovať sólovým kariérám. Will.I.Am, ktorý je jedným z najuznávanejších producentov vo svete, začal porotcovať v talentovej súťaži, a taktiež rozbehol dizajnérsku kariéru v oblečení. Skupina žala v hudobnom priemysle obrovský úspech, keď do obdobia rozpadu predala viac ako 42 miliónov CD a zaradila sa na 2. miesto svetového rebríčka v počte predaných albumov.

BEP1

Všetkým sú známi nielen lídri kapely – Will.I.Am, apl.de.ap, Taboo a éterická Fergie, ale aj ich piesne ako „Meet Me Halfway“, „Where Is The Love“, ,,Hey mama“, ,,Shut up“ či „Pump It“.

BEP3

BEP sa vrátili po dlhoročnej odmlke späť do štúdia, tentokrát však už spoločne, aby začali tvoriť texty a nahrávať piesne na ich nový album. Téééda, určite sa nájdu jedinci, ktorí sa nevedia dočkať ich veľkého návratu na hudobnú scénu. Uvidíme, čo nám prinesú a či ich „znovuzrodenie“ bude stáť za to 🙂

BEP4

Zdroj: flickr.com, entertainmentwallpaper