Niektoré slávne hviezdy dokážu v priebehu rokov poriadne zostarnúť. Extrémnou premenou si prešla aj Celine Dion, ktorej niekdajší šarm by ste dnes hľadali už len márne. Populárna Kanaďanka sa totiž zmenila takmer na nepoznanie.

Legendárna hudobníčka sa pred pár dňami objavila v Paríži na týždni módy, kde sa predviedla v niekoľkých prepychových outfitoch. Luxusné trblietavé róby však nedokázali zakryť priam neuveriteľne vychudnutú postavu. Hoci úspešná speváčka nikdy nadváhou netrpela, všetci si ju stále pamätáme ako energickú divu s tými správnymi ženskými tvarmi.

celine dion

Pri pohľade na aktuálny vzhľad Celine Dion ale mnohí priaznivci ostali veľmi nemilo prekvapení. Po jej účasti na prestížnej akcii sa tak internetom začali šíriť hrozivé fotografie, ktoré by mohli naznačovať možné zdravotné problémy známej umelkyne.

Niektorí ľudia sa tiež domnievajú, že za výrazne prepadnutou tvárou či prehnane štíhlou postavou by mohla stáť smrť milovaného manžela, s ktorou sa musela Celine pred dvomi rokmi vyrovnávať. Láska jej života totiž prehrala boj so zákernou rakovinou a autorka svetoznámeho soundtracku k filmu Titanic sa odvtedy začala doslova strácať pred očami. Dnes vyzerá ako chodiaca kostra, pričom neprimerane chudučké telo už žiadnymi šatami neskryje.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Celine Dion

Zdroj: Twitter.com | Foto: Twitter.com, Instagram/celinedion