V kariérnej oblasti žne jeden úspech za druhým, no v súkromí sa jej veľmi nedarí. Lady Gaga totiž aktuálne prežíva smutné obdobie, a to sa ešte nedávno tešila zo zásnub.

Po tom, ako na plátna kín zavítal film Zrodila sa hviezda, všetci fanúšikovia túžobne očakávali, že Lady Gaga a Bradley Cooper tvoria pár aj v súkromí. Vždy, keď sa totiž spoločne zjavili na nejakej udalosti, mali k sebe viac než blízko, pričom nechýbali dotyky, objatia či dokonca bozky.

Bradley Cooper Lady Gaga

Bradley však v reálnom živote tvorí pár s nádhernou top modelkou Irinou Shayk, s ktorou vychováva jednu dcérku, a zase Gaga mala ešte donedávna po svojom boku snúbenca Christiana Carina. Ako sa ale zdá, tejto rozprávke nadobro odzvonilo, i keď sa zo začiatku zdalo, že môže ísť len o špekulácie.

Po tom, čo speváčka a herečka zahviezdila na odovzdávaní cien Grammy bez Carina, si verejnosť všimla, že na jej prste už nesvieti žiadny diamant. Lady Gaga tak nenechávala ľudí dlho v napätí a prostredníctvom svojho zástupcu pre magazín People prehovorila ,,Už to nefungovalo. Vzťahy sa občas končia. Nejde o žiadnu zdĺhavú drámu,“ vyjadril sa zdroj.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Lady Gaga

Napriek tomu, že pre bývalých snúbencov asi nejde o šťastný okamih, fanúšikom po celom svete skrsla nádej na to, že kameňom úrazu by mohol byť práve Bradley Cooper, do ktorého je podľa mnohých populárna umelkyňa zamilovaná. Teraz tak s napätím čakajú, či sa zmeny neudejú aj vo vzťahu príťažlivého herca. Čo myslíte – je medzi ním a Gagou láska?

Zrodila sa hviezda

Zdroj: people.com | Foto: YouTube, Instagram/ladygaga, bradleycooper__original