Hoci je Pavol Habera už dlhoročnou stálicou na slovenskej hudobnej scéne, ešte stále vie poriadne prekvapiť. Málokto by však čakal, že lídra kapely Team raz uvidíme v pravej hip-hopovej balade. Neuveriteľné sa ale stáva skutočnosťou a Habera dokonca fanúšikov potešiť exkluzívnou ukážkou z pripravovaného songu!

Hoci obávaný porotcovský kat na obrazovkách pôsobí prísne a nemilosrdne, v skutočnosti ide o veľmi zábavného a charizmatického človeka. Dôkazom toho sú aj mnohé príspevky objavujúce sa na profile Paľa Haberu, ktorými vie spevák pobaviť i prekvapiť zároveň. Najnovším videom ale známy hudobník v radoch fanúšikov vyvolal hotový ošiaľ.

habera

Pali totiž momentálne pracuje na čerstvom hite, ktorý je ale z úplne iného súdka, než sme u neho bežne zvyknutí. Úspešný umelec sa rozhodol priviať do plachiet celkom nový vietor a svoj široký repertoár práve obohacuje o pieseň hip-hopového žánru. Spevák dokonca prezradil, že na hudobnej novinke spolupracuje s obľúbeným raperom, skladateľom a producentom Viktorom Hazardom.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

viktor hazard
Bývalý hip-hopový DJ Viktor Hazard

Dvojica sa údajne síce osobne v štúdiu nestretáva, no prostredníctvom internetovej komunikácie sa spoločnými silami snažia dať čerstvému hitu reálnu podobu. Pali dokonca priaznivcov potešil aj exkluzívnou ukážkou z nahrávania songu, ktorá sa stretla s mimoriadne pozitívnymi ohlasmi.

habera

Exkluzívne video novej piesne od Paľa Haberu

 

Zdroj: Instagram/pavolhabera | Foto: Instagram/pavolhabera, vikhazard, streamable.com