Zuzana Plačková bola kedysi známa ako žena, ktorá obľubovala vyzliekanie či pretŕčanie svojich predností. A hoci sa zdalo, že takýmto záberom na sociálnych sieťach známej influencerky dávno odzvonilo, pred malou chvíľou nás slovenská kráska presvedčila o opaku – ukázala sa od hlavy po päty úplne nahá!

Milovníčka estetických zákrokov koncom jari prekvapila operáciou, pri ktorej jej lekári odobrali tuk z bruška a následne ním zväčšili zadoček. Zuzana nám síce odvtedy párkrát na vylepšené pozadie pohľad poskytla, no vždy len v oblečení. Aj preto ju fanúšikovia neustále bombardovali požiadavkami, aby novinku predviedla konečne v plnej kráse.

Zuzana Plačková

,,Neukážem, nedala som si ju robiť, aby som ju vycapila hneď na Instagram, tak ako neukazujem ani nové cesky… nemám to za potrebu, otŕčať riť zadarmo niekomu,“ zneli modelkine slová pred pár dňami, keď jej jedna z obdivovateliek napísala, aby ukázala riťku. ,,Ukážem ju, až keď mi za ňu patrične zaplatia,“ na rovinu uviedla obľúbená kráska.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Netrvalo však dlho a na profile Queen Plačkovej sa zrazu objavila samotná Zuzana úplne nahá, pričom zahalená neostala ani aktuálne najžiadanejšia časť jej tela. ,,Vzhľadom na to, že má fotil môj manžel, je táto fotka úplne v pohode,“ okomentovala snímku v Evinom rúchu príťažlivá brunetka, na ktorej dokonalom tele môžu oči nechať ako muži rovnako i ženy!

Nahú foto Zuzany Plačkovej si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova