Po viac ako dvoch mesiacoch hľadania tej pravej nevesty sme sa mali najbližší piatok dočkať veľkého finále. Na to, ktorá kráska sa napokon stane vyvolenou Tomáša Tarra, si však diváci musia ešte počkať.

Natáčanie romantického projektu Ruža pre nevestu sa skončilo už dávno. Doposiaľ sa ale stále nevie, ktorá z dievčat si obliečie svadobné šaty. Od momentu prekvapenia malo fanúšikov deliť už iba pár dní, no táto doba sa nečakane predlžuje.

S Tureckom sa rozlúčili nielen všetky účastníčky kontroverznej zoznamky na čele s hlavným hrdinom, ale i diváci. Ďalšia časť sa už odohrala na Slovensku, kde sa tentokrát s rodičmi stretol Tomáš. Ten absolvoval návštevu Košíc, Žiliny aj Bratislavy. Avšak na to, ako prebiehalo zoznámenie a či pomyselná víťazná korunka skončila na hlave Mirky, Terezy alebo Petrany, si priaznivci šou musia počkať až do 26. mája, kedy TV Markíza odvysiela finále.

Najbližší piatok modrožltá televízia nahradí Ružu pre nevestu filmom Diabol nosí pradu. V zmene programu majú prsty Majstrovstvá sveta v hokeji a zápas Slovenska s Kazachstanu, ktorý je naplánovaný na večer 19. mája. Je tak jasné, že vo väčšine slovenských obývačiek sa bude sledovať práve Šport RTVS, čo by Tomáša a jeho hárem mohlo pripraviť o sledovanosť.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

ruza pre nevestu

Zdroj: TV Program | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial