Beyoncé a jej nemenej slávny manžel Jay-Z patria už dlhé roky medzi ostro sledované páriky svetového šoubiznisu. Táto pozornosť sa ešte zvýšila, keď speváčka svetu oznámila, že je v požehnanom stave. Je pochopiteľné, že sa kráľovná hudobnej scény od pôrodu stiahla do úzadia, no svojich verných fanúšikov celé dni nechala žiť v omyle. Až teraz totižto „vyplávalo na povrch“, ako sa skutočne volajú jej dvojčatá!

Hudobnej megahviezde sa konečne splnilo jedno z najtajnejších a najväčších prianí, ktoré sa spájalo s veľkou rodinou. Po nevydarených pokusoch sa Beyoncé spolu s manželom rozhodla pre umelé oplodnenie, vďaka ktorému sa z nich stali pyšní trojnásobní rodičia.

Od pôrodu neprešla dlhá doba a na verejnosť sa dostali údajne pravdivé informácie o ich malých drobcoch. Zatiaľ čo Carterovci nechali žiť celý svet v omyle, podnikali právne kroky, aby mali skutočné mená ich detičiek ochrannú známku. Podobný prístup zaujali aj pri prvorodenej dcére Blue Ivy. A práve tu „vyplávalo na povrch“, ako sa vlastne tieto celebritné bábätká naozaj volajú. Dievčatko je Rumi, no u chlapca popustili väčšiu uzdu svojej fantázii a nakoniec sa rozhodli pre meno Sir.

Zdroj: Tmz.com | Foto: Instagram, giphy.com | Video: YouTube