Sympatická kráska je vo všeobecnosti známa ako fotografka celebrít, pričom jej služby pravidelne využíva i slovenská speváčka Dara Rolins. V priebehu rokov sa začlenila do jej blízkeho tímu žien, ktoré s radosťou nazýva „sestry“. V posledných mesiacoch tak môžu zdieľať spoločnú radosť z túžobne očakávaného bábätka.

Petra Ficová (33) sa v uplynulých rokoch stala dvornou fotografkou a neskôr veľmi dobrou kamarátkou Dary Rolins. Vzájomne sa podporujú, a zároveň má ich práca úžasné ohlasy zo strany fanúšikov. Dokonca aj v týchto dňoch sa budúca dvojnásobná mamička odhodlala pre blondínku nafotiť novú kampaň. Keďže sa nachádza v piatom mesiaci tehotenstva, priznala, že to bolo vyčerpávajúce, no o to viac sa tešila na výsledný efekt.

Známa fotografka sa spoločne s partnerom Martinom Rehákom (38) teší na malú princeznú Dorotku, pričom im už jedna dcérka Johanka robí veľkú radosť. „Bábätko sme plánovali a medzi deťmi sme chceli čo najmenší vekový rozdiel. Pre Johanku sme chceli parťáčku, čo sa nám aj splnilo,“ prezradila s radosťou tehuľka pre plusku.sk.

Zdroj: pluska.sk | Foto: Instagram