Len nedávno sa v médiách pošuškávalo o nevraživosti herečky Zuzany Fialovej voči moderátorke Adele Vinczeovej. Vtedy porotkyňa šou Tvoja tvár znie povedome zrejme netušila, že sa krátko nato s blondínkou stretne a bude musieť hodnotiť jej vystúpenie. Z uštipačnej ženskej sa tak zrazu stala Adelina najväčšia obdivovateľka!

Zuzana Fialová je známa tým, že zvykne uraziť každého, kto jej príde pod ruku. V minulej časti Tvoja tvár znie povedome si tak zgustla na Zdene Studenkovej, o ktorej pri hodnotení Mira Šmajdu prehlásila, že spolu s ňou sú jediné dve pamätajúce si Woodstock. Ešte predtým však médiami rezonoval Zuzanin príspevok navážajúci sa do najlepšej slovenskej moderátorky.

„Včera pred spaním som čítala dáky nový rozhovor s Adelou B., kde opäť uráža umelcov, ktorí sa angažujú v spoločenskom živote. Dáko to nazvala ,módny trend’ a občiansku spoločnosť dáko ,hystéria’. Neviem to nájsť. Neviete mi to niekto postnúť? Je to obalené ,ezožvástami’ o osobnostnom rozvoji a fotkami so psom. Fakt by som to potrebovala nájsť. Dík,“ tieto slová však Fialová krátko po ich publikovaní radšej vymazala.

Doposiaľ sa tak mohlo zdať, že herečka nemá k Adele najpozitívnejší vzťah. Včejašok však napovedal o niečom inom. Po tom, ako Adela s manželom Viktorom odprezentovali v rámci šou Tvoja tvár znie povedome svoje bonusové číslo, sa od Fialovej dočkali viac než milého hodnotenia. „Ja by som teda povedala, že z tých celebritných čísel, toto bolo zatiaľ najlepšie,“ pričom najlepšie povedala dosť výrazne.

 

Po Danglovom hodnotení však Zuzana s lichôtkami na stranu Adely pokračovala. Keďže 37-ročnej moderátorke navrhol jej kolega Pyco, aby sa prihlásila do 5. série šou, čo sa Vinczeovej dokonca aj pozdávalo a mohla by to byť podľa nej sranda, na možné Adeline účinkovanie podala prekvapivý pohľad i známa herečka. ,,Ja by som bola rozhodne ako prvá za to, aby sa potvrdilo, že Adela nastúpi v piatej sérii a ja si myslím, že by stálo za to aj divácke hlasovanie,“ predniesla pred všetkými brunetka, ktorá mala ešte donedávna Adelu v zuboch.

 

Zdroj/Foto: TV Markíza/Streamable