Martin Šmahel sa stal historicky prvým farmárom, ktorý vo vidieckej reality šou vyzval do súboja ženu. Po štyroch disciplínach určených najmä na to, čo sa hráči naučili na Farme, tak z duelovej stodoly odišla ako porazená Tatiana Brunayová. Tento taktický krok však nezostal bez odozvy divákov.

Po odvysielaní zmiešaného duelu medzi mužom a ženou nastal v radoch fanúšikov poriadny rozruch. Pozitívne názory striedal nával kritiky, čo zaznamenali média informujúce verejnosť, ale i známy model Martin Šmahel. Ten sa daný negatívny „feedback“ rozhodol zo svojho dosahu odstrániť, a tak komentáre v tomto duchu z osobného účtu zmazal.

Zmiešaný duel medzi Táňou a Martinom

Toto gesto však nezostalo bez povšimnutia. „Jeden bulvárny portál narážal na sťažovanie sa istého užívateľa Instagramu, že po pridaní komentára o pretvárke na môj profil bol tento vymazaný a užívateľ zablokovaný,“ Šmahel opísal situáciu, kedy sa jeho meno spájalo s falošou.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Priznávam, mám odvrátenú tvár, ktorú nikto nevidí,“ model verejne hromžil, pričom si hájil svoju pravdu. „Vymažem koment na mojej stránke, ktorý okrem úmyslu verejne a nepodložene mi uškodiť nemá žiadnu inú hodnotu,“ bránil svoju česť a očiernene meno, pričom celú jeho reakciu nájdete v príspevku nižšie.

Zdroj/Foto: Instagram/Martin Šmahel