Desiata séria ostro sledovanej reality show Farma už zrejme v počte bizarných udalostí, ktoré sa tu denne odohrávajú, trhá rekordy. Najnovšie sa tŕňom v oku ostatných farmárov stala mladá kočka Lívia. Tá len v priebehu pár dní stihla pomotať hlavu fešákovi Mišovi Gajdošechovi, čo je, samozrejme, momentálne najviac preberanou témou v rybárskej osade.

Čerstvo zaľúbený párik už svoje vzájomné sympatie neskrýva a pred kamerami sa obaja aktéri pretŕčajú v objatiach a vrúcnych bozkoch. Tento nečakaný románik sa však viacerým farmárom nepozdáva. Po tom, ako sa obuli do blonďatej Lívie, ktorú obviňujú z toho, že jej flirtovanie s druhými mužmi na farme je prehnané a účelové, sa už stal najnovšie objektom ohovárania aj Mišo.

farma livia miso

Hoci niektorí zaľúbencom držia palce, nájdu sa aj takí, ktorí tento verejný flirtík spochybňujú. Je to konkrétne Mišov kamarát Juraj Solčanský vyjadrujúci voči pravdivosti kamarátovych citov k plavovlasej slečne nedôveru. „Ale ja neviem, či je to naozaj tak. Ona prestane byť farmárkou a on za chvíľku pôjde za inou,“ zveril sa so svojim názorom Ibrahimovi Maigovi. Juraj je tak presvedčený o tom, že model dvorí mladej kráske len preto, že mu z toho môžu plynúť isté výhody v hre.

K celej veci sa napokon vyjadril aj Ibi. „Ak by to bolo naozaj úprimné z ich strany, tak potom by to bolo krásne a nádherné. Ale ak to má byť len láska na farme a potom si každý pôjde vlastnou cestou, tak to je podľa mňa absolútne zbytočné,“ povedal do kamery, pričom Jurajovi naznačil, že Mišo s ním už zrejme nebude držať tak, ako to bolo pred príchodom Lívie. „Nehovorím, že ho nemám rád, ale dávam si na neho pozor a beriem ho s rezervou a určite už budem udržovať od neho nejaký odstup,“ dodal v závere Juraj.

Zdroj: TV Markíza, YouTube | Foto: Instagram/ Farma2018_official, YouTube