Poznáte ten pocit, keď si opäť líhate do postele s tým, že ráno musíte vstávať do práce, v ktorej vás evidentne nič dobré nečaká? Kým my si môžeme svižne nastavovať budík, aby sme neprespali ranné vstávanie a pondelkové zápchy, Miriam Kalisová, moderátorka TV Markíza a čerstvá ,,slobodná mamička“, mala na nasledujúci týždeň úplne iné plány.

Kým niekto zapíja rozvod s kamarátkami, prípadne sa prejedá veľkým balením čokolády, Miriam Kalisová sa rozhodla ,,osláviť“ svoju slobodu skutočne vo veľkom štýle. Sympatická ,,matka roka“, ako sa nazvala vo svojom poslednom príspevku, si zbalila kufre a s dcérkou Miou mienila odletieť na ničím nerušenú dovolenku. Čo však čert nechcel, moderátorka si nejakým spôsobom poplietla čas odletu a lietadlo jednoducho zmeškala! ,,Mohli sme prosím pekne zmeškať lietadlo na dovolenku? Áno… Mohli… S prehľadom,“ napísala na sociálnej sieti Instagram. V spŕške pobavených komentárov sa Miriam vyjadrila aj k tomu, ako tento nepríjemný šok vôbec vníma: ,,No mňa v prvom momente skoro porazilo, ale už som to rozdýchala… A modlím sa, nech poletíme.. Lebo Miuška sa stále vypytuje, prečo to lietadlo odletelo bez nás ?? A keď som jej povedala, že maminka to domotala, tak ma objala a povedala, že sa nemám trápiť, veď môžeme ísť aj autom,“ zasmiala sa tvár TV Markíza na vlastnej chybe.

Nuž, Miruš, veríme, že sa podarí zohnať náhradný let, no ak nie, nezúfaj. Na Slovensku má byť najbližšie dni skutočne krásne a s Miuškou môžete využiť Zlaté piesky, Slnečné jazerá či Zemplínsku šíravu. :)