Roman Adamka patrí medzi hŕstku bývalých farmárov z ôsmej série reality šou, ktorá bola legendárna predovšekým veľkými laskyplnými vzplanutiami. Okrem bývalých snúbencov Davida a Luly to na hospodárskom statku iskrilo aj medzi ním a športovkyňou Vláďou Sedlákovou.

Šťastný koniec plný lásky sa nakoniec nekonal a Roman stále hľadá tú pravú. V minulosti bol dokonca spájaný aj s Ivanou Slabou z nasledujúcej Farmy 9, s ktorou mu takisto šťastie neprialo.

Zdá sa tak, že Roman nemá šťastie v láske rovnako, ako sa mu nedarí v hre. Brány Farmy totižto opustil po súboji s Milanom Lalíkom, jasným adeptom na prehru kvôli slabšej kondičke, ale predovšetkým i zlému psychickému stavu.

Vypadnutie z televíznej súťaže preňho rozhodne neznamenalo zabudnutie zo strany divákov. Teda, lepšie povedané, diváčok. Jeho sociálne siete sú plné fotografií vyšportovaného tela či citových vyznaní, ktoré roztápajú srdcia mnohých žien. Jedna z nich však naprosto vyniká – Adamka sa totiž rozhodol zverejniť svoju šokujúcu premenu z minulosti. Spoznali by ste tohto malého „fagana“ so šibalským úsmevom? My teda nie! ?

Roman Adamka dnes

Roman Adamka v minulosti

Foto: Instagram, Facebook