Roman Olach sa stal jedným z najvýraznejších účastníkov druhej série markizáckej Farmy. Svojím neprehliadnuteľným vzhľadom a opačnou orientáciou vzbudzoval nemalú pozornosť. Okrem toho sa tiež veľmi rád zabával a dokázal sa odviazať ako málokto. Dnes je však z neho celkom iná osoba!

To, že extravagantný blonďák inklinoval viac k ženským spôsobom ako k mužským, bolo očividné hneď od začiatku. Ľudia to pripisovali jeho homose*uálnej orientácii, pričom ani on sám sa ňou vôbec netajil. Málokto ale čakal, že Romanova slabosť pre nežnejšie pokolenie povedie až do totálnej zmeny životného štýlu.

Roman Olach Farma

Roman slávil veľkolepý návrat na statok aj počas siedmej série, kde sa stretol s legendárnym exotickým spevákom Rezom Givilim. Práve ten mu vytvoril prezývku „chalanbaba“, ktorá sa okamžite uchytila. V tej dobe už začínalo byť nad slnko jasné, že sa v sebavedomom mladíkovi ukrýva krehká dievčina.

Sympatický ex-farmár sa napokon k všetkému verejne priznal a fanúšikov informoval o tom, že sa chystá začať s hormonálnou liečbou, aby sa konečne mohol zmeniť na ženu. Na sociálnej sieti sa tak približne pred dvomi rokmi objavilo meno Romana Olachová, pričom nové snímky zachytávali zmeneného Romana s dlhými vlasmi, mejkapom či opätkami. Vtedy však bolo ešte na jeho tvári stále vidieť stopy mužských čŕt.

Romana Olachova

Najnovšie fotografie niekdajšej markizáckej hviezdy doslova vyrážajú dych! Nie je známe, aké zákroky Roman podstúpil, no jedno je isté, stala sa z neho poriadna kočka, ktorá vyzerá priam fantasticky. Kontroverzný účastník farmárskej šou by tak svojím vyzývavým vzhľadom mohol pokojne konkurovať modelkám.

Samotná Romana sa už stihla zapojiť do viacerých súťaží o titul Miss, dokonca aj mnohí fanúšikovia mladej slečne vyjadrujú veľký obdiv. V prípade bývalého farmára sa preto dá rozhodne hovoriť o extrémnej premene.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Roman Olach

Zdroj: Facebook/RomanaOlachova | Foto: Facebook/RomanaOlachova, RomanOlach(Farma)